Corel ve Windows 10

 

Kimse Windows 10 için bu kadar geniş yazılım yelpazesi sunmuyor

Grafik, boyama, fotoğraf düzenleme, video düzenleme. Yazma, hesaplama, sunum. Dosyaları korum ve paylaşma. Oyunu yaklama. Bilgisayarı temizleme ve iyileştirme.

Yazılımımızla ne yapıyorsanız, Windows 10 üzerinde de yapmaya hazır olun.

Microsoft Gold ISV işortağı olarak, Corel, Roxio, Pinnacle, WinZip ve ReviverSoft dahil olmak üzere tüm markalarımızdaki yazılımların uyumluluğunu garantilemek için bir yıldan fazladır Microsoft ile yakın çalışıyoruz. Esas olarak Windows 10 için sektörün en geniş uygulama seçeneklerine sahibiz.

Windows 10 için hazır olan Corel ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Corel AfterShot Pro 2
Corel AfterShot 2
CorelCAD 2016
CorelDRAW Graphics Suite X7 
(Update 5 ile)
CorelDRAW Technical Suite X7
(Update 1 ile)
Corel Office
Corel PaintShop Pro X8
Corel PaintShop Pro X8 Ultimate
Corel Painter 2016
Corel Painter Essentials 5
Corel PDF Fusion (1.14)
Corel Perfect Authority

 

Corel VideoStudio Pro X8.5
Corel VideoStudio Ultimate X8.5
ParticleShop
Pinnacle Dazzle DVD Recorder HD
Pinnacle Studio 18.5
Pinnacle Studio 18.5 Plus
Pinnacle Studio 18.5 Ultimate
ReviverSoft PC Reviver
ReviverSoft Registry Reviver
ReviverSoft Start Menu Reviver
ReviverSoft Driver Reviver 
(Windows 10 sürücüleri desteği dahil)
Roxio Creator NXT3
Roxio Creator NXT 3 Pro
Roxio Easy CD & DVD Burning
Roxio Easy LP to MP3

Roxio Game Capture
 

Roxio Game Capture HD Pro
Roxio MyDVD
Roxio RecordNow 10
Roxio Secure Burn Enterprise
Roxio Video Copy & Convert
WinZip 20 Standard
WinZip 20 Pro
WinZip 20 Enterprise
WinZip Courier 6 
(Webmail: Windows 10 üzerinde IE 11.0 tarayıcıyla destekleniyor. Yeni Microsoft Edge tarayıcısı eklentileri desteklemiyor.)
WinZip Driver Updater
WinZip Registry Optimizer
WinZip System Utilities Suite
WordPerfect Office X7 (Update 2 ile)
WinDVD 11
WinDVD Pro 11

 

Corel Yasal Bilgiler

Sayın Yetkili;

COREL™ yazılım ürünlerinin bilgisayarlarınızda lisanslı olarak kullanıldığı yönünde emin olmanız, olası bir yasal denetime ve hukuki ihtilafın yaşanmasına gerek kalmaması adına, tarafınıza bu bilgilendirmenin tedbiren yapılması yararlı görülmüştür. Planlanan yasal denetim öncesi, firmanızdaki tüm bilgisayarların acilen incelenmesi ve Corel yazılımları envanteriniz konusunda ekteki “Yazılım Kayıt Formu”nu doldurarak tarafımıza gönderilmesi ve ayrıca telefon ile bilgi verilmesi önemle rica olunur. Sözlü ve yazılı bilgilendirmenize istinaden gerekli lisans kontrollerinin son kez yapılabilmesi adına COREL™ merkezimize bir rapor iletilecek ve aksiyon planı oluşturulacaktır.

Bu doğrultuda, mevcut COREL™ yazılımlarınızın yasallaşması konusunda yardımcı olunacak ve lisanslama sürecinin sonunda geçmişe ait herhangi bir sorgulamada bulunulmayacaktır.

Önemli Notlar:

  1. Telif hakkına sahip, resmi olarak gümrüklenerek yurda sokulmuş orijinal COREL™ yazılımları, EULA (Son Kullanıcı Satış Sözleşmesi) kapsamında olup, sadece ve sadece o ülkedeki resmi distribütör ( www.eti.com.tr , www.corelturkiye.com ) veya distribütörün onayladığı yetkili satıcılardan satın alınması gerekmektedir.
  2. Yasal açıklardan yararlanılarak, online mecralarda münferiden veya ortak pazar yerleri vasıtasıyla satışı yapılan kaçak, kırılmış, kopyalanmış, destek verilmeyen, işinizi sekteye uğratmaya mahkum ve sizleri yasal olarak sıkıntıya sokabilecek COREL™ yazılım ürünlerine asla itibar edilmemelidir. Basında yer alan, Online Pazar Yerlerinin satışı yapılan ürünler için sorumluluk almaması ile ilgili bazı haber ve şikayetler bu linklerde yer almaktadır.  https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/iyi-gunde-varlar-kotu-gunde-yok-41628694 , https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/e-pazarlar-mercek-altinda-41565524
  3. COREL™ yazılım ürünleriyle ilgili yasal olmayan bazı satıcılara yönelik şikayetleri bu linkten inceleyebilirsiniz: https://www.sikayetvar.com/corel
  4. Kullanımı süregelen lisanssız COREL™ yazılımlarının sistemlerden silinmesi, işlenmiş ve takibi yapılabilecek suçu ortadan kaldırmaz ancak orijinal COREL™ yazılımlarının satın alınarak yasallaşması, iyi niyet çerçevesinde değerlendirilecektir.

Konu ile ilgili detay ve sorularınız için (212) 212 98 02 numaralı telefondan, yasal departman sorumluları Büşra Çankaya/dahili 138, Burcu Albayrak/dahili 133 ve Hasan Şirin/dahili 139 ile hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arası görüşebilirsiniz.