Bakım

Bakım: değeri arttırırken maliyeti azaltın

Corel Maintenance, tasarruf etmenize, basitleştirmenize ve akışkanlaştırmanıza yardımcı olan bir diğer yol. Ürün lisansıyla birlikte alınan Corel Maintenance, organizasyonun en son güncellemelerden ve düzeltmelerden faydalanmasını garantiler – hızlı ve tasarruflu. İster 10 isterse 1000 lisansınız olsun, Corel Maintenance ürününüzün hep güncel olmasının sağladığı huzurun yanı sıra sahip olma maliyetini de büyük oranda düşürür.

Corel Maintenance Almak için Sebepler

 • Öngörülebilir bütçelendirme ve maliyet tasarrufu:
  Bakım anlaşması olmadan yazılımınızı güncel tutmak genellikle 2-3 katı daha yüksek maliyetlidir
 • Güncel teknoloji:
  Lisanslı Corel ürünleri için ürün güncellemesi ve düzeltmeleri, çalışanlarınızın hep en son sürümü kullanmalarını garantiler
 • Geriye dönük lisanslama:
  Eski bir sürümle bir süre çalışmanız mı gerekiyor? Sorun yok, Corel önceki sürümü lisanslamanızı ve dilediğiniz zaman güncellemenizi sağlar.
 • Ek içerik ve hizmetler:
  Yeni özellikler ve özel içerik (ör. serbest telifli resimler ve fontlar)*
 • Yazılım sanallaştırma:
  Corel ürün dağıtımınız için ek esneklik*
 • Esnek yönetim:
  Sezgisel online portal üzerinden yazılım lisanslarını ve kullanıcılarını takip edin ve yönetin*

*Sadece CorelDRAW Graphics Suite için geçerli

 

Corel Yasal Bilgiler

Sayın Yetkili;

COREL™ yazılım ürünlerinin bilgisayarlarınızda lisanslı olarak kullanıldığı yönünde emin olmanız, olası bir yasal denetime ve hukuki ihtilafın yaşanmasına gerek kalmaması adına, tarafınıza bu bilgilendirmenin tedbiren yapılması yararlı görülmüştür. Planlanan yasal denetim öncesi, firmanızdaki tüm bilgisayarların acilen incelenmesi ve Corel yazılımları envanteriniz konusunda ekteki “Yazılım Kayıt Formu”nu doldurarak tarafımıza gönderilmesi ve ayrıca telefon ile bilgi verilmesi önemle rica olunur. Sözlü ve yazılı bilgilendirmenize istinaden gerekli lisans kontrollerinin son kez yapılabilmesi adına COREL™ merkezimize bir rapor iletilecek ve aksiyon planı oluşturulacaktır.

Bu doğrultuda, mevcut COREL™ yazılımlarınızın yasallaşması konusunda yardımcı olunacak ve lisanslama sürecinin sonunda geçmişe ait herhangi bir sorgulamada bulunulmayacaktır.

Önemli Notlar:

 1. Telif hakkına sahip, resmi olarak gümrüklenerek yurda sokulmuş orijinal COREL™ yazılımları, EULA (Son Kullanıcı Satış Sözleşmesi) kapsamında olup, sadece ve sadece o ülkedeki resmi distribütör ( www.eti.com.tr , www.corelturkiye.com ) veya distribütörün onayladığı yetkili satıcılardan satın alınması gerekmektedir.
 2. Yasal açıklardan yararlanılarak, online mecralarda münferiden veya ortak pazar yerleri vasıtasıyla satışı yapılan kaçak, kırılmış, kopyalanmış, destek verilmeyen, işinizi sekteye uğratmaya mahkum ve sizleri yasal olarak sıkıntıya sokabilecek COREL™ yazılım ürünlerine asla itibar edilmemelidir. Basında yer alan, Online Pazar Yerlerinin satışı yapılan ürünler için sorumluluk almaması ile ilgili bazı haber ve şikayetler bu linklerde yer almaktadır.  https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/iyi-gunde-varlar-kotu-gunde-yok-41628694 , https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/e-pazarlar-mercek-altinda-41565524
 3. COREL™ yazılım ürünleriyle ilgili yasal olmayan bazı satıcılara yönelik şikayetleri bu linkten inceleyebilirsiniz: https://www.sikayetvar.com/corel
 4. Kullanımı süregelen lisanssız COREL™ yazılımlarının sistemlerden silinmesi, işlenmiş ve takibi yapılabilecek suçu ortadan kaldırmaz ancak orijinal COREL™ yazılımlarının satın alınarak yasallaşması, iyi niyet çerçevesinde değerlendirilecektir.

Konu ile ilgili detay ve sorularınız için (212) 212 98 02 numaralı telefondan, yasal departman sorumluları Büşra Çankaya/dahili 138, Burcu Albayrak/dahili 133 ve Hasan Şirin/dahili 139 ile hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arası görüşebilirsiniz.