Eti Bilgisayar1990’da kurulan ETİ, şirketlerin ve çalışanların üretkenliklerini geliştirecek yenilikçi ve güçlü yazılımlar üreten yaklaşık 30 yazılım üreticisinin ürünlerini müşterilerine sağlamaktadır. Ürün portföyü dünyada en çok tanınan ve kullanılan yazılımları içermektedir.

ETİ’nin deneyimli personeli, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, geniş yazılım yelpazesindeki en uygun yazılımı en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak için, satış öncesi ve satış sonrası destek verilmekte ve ayrıca yazılım firmaları için yazılımların yerelleştirmeleri konusunda çözüm sağlanmaktadır.

Türkiye'de yazılım denince akla gelen ilk isim olan ETİ, distribütörlüğü ve dağıtımını yaptığı ürünlerin lisanslı kullanımı ve telif hakları konusunda da ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

ETİ, Türkiye'de faaliyet gösteren bilişim firmaları arasında en deneyimli ve köklü şirketlerden birisi olup, dürüst ve etik ticaret, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile işortakları ve müşterileri tarafından tercih edilmektedir.