Kurum ve Kamu

Corel Transactional Lisansları

Hem para tasarrufu yapmak hem de lisanslarınızı daha kolay yönetmek istiyorsanız, Corel Transactional Lisanslama programı (CTL) sizin için doğru tercih. Çoklu lisanslama ile programın dağıtımı ve günlük yönetimi için zamandan tasarruf ederken, maliyet açısından da tasarruf edersiniz.

Önemli Avantajlar

Tasarruf edin

Sparschwein-Icon
 • Ne kadar çok alırsanız, o kadar tasarruf edersiniz
 • Beş çoklu lisans ücret düzeyi, en iyi değeri almanızı garantileyecek
 • Yazılımınızı daha da hafifletmek mi istiyorsunuz? Esnek üyelik çözümümüzü tercih edin

Basitleştirin

Laptop-Icon
 • Yönetici anahtarları ve özel yükleme seçenekleri program dağıtımını kolaylaştıracak
 • Tek tek veya kurum ağ sistemi üzerinden dağıtın
 • Özellikle farklı miktarlarda çok sayıda ürünü lisanslıyorsanız, dağıtım daha da kolaylaşır

Akışkanlaştırın

Maus-Icon
 • Tüm lisansları merkezileştiren online hesap
 • Bakım, üyelik ve yenileme durumlarınızı topluca bir arada görebilirsiniz
 • Sizin ve bilgi işlem çalışanlarınızın zaman kazanmasını sağlar

Tüm geçerli Corel ürünlerinin kalıcı lisans olanağı vardır, böylece yazılımı sınırsız süre kullanabilirsiniz. CorelDRAW Graphics Suite paketini üyelik şeklinde de alabilirsiniz.

Laptop-Icon>> CorelDRAW Graphics Suite Lisans Seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Laptop-Icon
Koşullar ve Şartlar (EULA)

 

Corel Yasal Bilgiler

Sayın Yetkili;

COREL™ yazılım ürünlerinin bilgisayarlarınızda lisanslı olarak kullanıldığı yönünde emin olmanız, olası bir yasal denetime ve hukuki ihtilafın yaşanmasına gerek kalmaması adına, tarafınıza bu bilgilendirmenin tedbiren yapılması yararlı görülmüştür. Planlanan yasal denetim öncesi, firmanızdaki tüm bilgisayarların acilen incelenmesi ve Corel yazılımları envanteriniz konusunda ekteki “Yazılım Kayıt Formu”nu doldurarak tarafımıza gönderilmesi ve ayrıca telefon ile bilgi verilmesi önemle rica olunur. Sözlü ve yazılı bilgilendirmenize istinaden gerekli lisans kontrollerinin son kez yapılabilmesi adına COREL™ merkezimize bir rapor iletilecek ve aksiyon planı oluşturulacaktır.

Bu doğrultuda, mevcut COREL™ yazılımlarınızın yasallaşması konusunda yardımcı olunacak ve lisanslama sürecinin sonunda geçmişe ait herhangi bir sorgulamada bulunulmayacaktır.

Önemli Notlar:

 1. Telif hakkına sahip, resmi olarak gümrüklenerek yurda sokulmuş orijinal COREL™ yazılımları, EULA (Son Kullanıcı Satış Sözleşmesi) kapsamında olup, sadece ve sadece o ülkedeki resmi distribütör ( www.eti.com.tr , www.corelturkiye.com ) veya distribütörün onayladığı yetkili satıcılardan satın alınması gerekmektedir.
 2. Yasal açıklardan yararlanılarak, online mecralarda münferiden veya ortak pazar yerleri vasıtasıyla satışı yapılan kaçak, kırılmış, kopyalanmış, destek verilmeyen, işinizi sekteye uğratmaya mahkum ve sizleri yasal olarak sıkıntıya sokabilecek COREL™ yazılım ürünlerine asla itibar edilmemelidir. Basında yer alan, Online Pazar Yerlerinin satışı yapılan ürünler için sorumluluk almaması ile ilgili bazı haber ve şikayetler bu linklerde yer almaktadır.  https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/iyi-gunde-varlar-kotu-gunde-yok-41628694 , https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/e-pazarlar-mercek-altinda-41565524
 3. COREL™ yazılım ürünleriyle ilgili yasal olmayan bazı satıcılara yönelik şikayetleri bu linkten inceleyebilirsiniz: https://www.sikayetvar.com/corel
 4. Kullanımı süregelen lisanssız COREL™ yazılımlarının sistemlerden silinmesi, işlenmiş ve takibi yapılabilecek suçu ortadan kaldırmaz ancak orijinal COREL™ yazılımlarının satın alınarak yasallaşması, iyi niyet çerçevesinde değerlendirilecektir.

Konu ile ilgili detay ve sorularınız için (212) 212 98 02 numaralı telefondan, yasal departman sorumluları Büşra Çankaya/dahili 138, Burcu Albayrak/dahili 133 ve Hasan Şirin/dahili 139 ile hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arası görüşebilirsiniz.