Destek

Corel Destek Bölümüne Hoşgeldiniz

Bugün size nasıl yardım edebiliriz?

                   

 

 

Bizimle İletişime Geçin

Telefon, online sohbet veya eposta - size yardımcı olmak için buradayız

  • Teknik destek
  • Bir ürün satın alın veya daha fazlası
  • Sipariş sorgulama ve genel bilgi

 

     

Çoklu Lisans Desteği

Ticari, Eğitim ve Kamu Kurumları için destek

  • Kurum düzeyinde teknik destek
  • Hesap ve sipariş sorgulamaları
  • Yazılım satın alın veya daha fazlası

 

 
      İLETİŞİME GEÇİN         İLETİŞİME GEÇİN  
                   

 

           
                     
 

Yükleme ve Aktivasyon

Sizi geliştirecek ve hızlandıracak eğiticiler

 

İndir

Eklemeler ve Güncellemeler

 

Soru Bankası

Sorularınıza detaylı yanıtlar

 

Siparişler

Satın al, sorgula, iade et

 

Hesabınız

Profilinizi güncelleyin, bir ürün kaydedin ve dahası

 

 


Discovery Center ile daha fazlasını öğrenin

Yaratıcı öğrenme için mekanınız. Video ve yazılı eğiticilere, galerilere, ipuçlarına, eKitaplara ve dahasına erişin!

Daha Fazlası

 

Corel Topluluğuna katılın

Online topluluklarımızdaki diğer kullanıcılarla tanışın, paylaşın ve öğrenin.

Daha Fazlası

 

  Destek politikası

 

Corel Yasal Bilgiler

Sayın Yetkili;

COREL™ yazılım ürünlerinin bilgisayarlarınızda lisanslı olarak kullanıldığı yönünde emin olmanız, olası bir yasal denetime ve hukuki ihtilafın yaşanmasına gerek kalmaması adına, tarafınıza bu bilgilendirmenin tedbiren yapılması yararlı görülmüştür. Planlanan yasal denetim öncesi, firmanızdaki tüm bilgisayarların acilen incelenmesi ve Corel yazılımları envanteriniz konusunda ekteki “Yazılım Kayıt Formu”nu doldurarak tarafımıza gönderilmesi ve ayrıca telefon ile bilgi verilmesi önemle rica olunur. Sözlü ve yazılı bilgilendirmenize istinaden gerekli lisans kontrollerinin son kez yapılabilmesi adına COREL™ merkezimize bir rapor iletilecek ve aksiyon planı oluşturulacaktır.

Bu doğrultuda, mevcut COREL™ yazılımlarınızın yasallaşması konusunda yardımcı olunacak ve lisanslama sürecinin sonunda geçmişe ait herhangi bir sorgulamada bulunulmayacaktır.

Önemli Notlar:

  1. Telif hakkına sahip, resmi olarak gümrüklenerek yurda sokulmuş orijinal COREL™ yazılımları, EULA (Son Kullanıcı Satış Sözleşmesi) kapsamında olup, sadece ve sadece o ülkedeki resmi distribütör ( www.eti.com.tr , www.corelturkiye.com ) veya distribütörün onayladığı yetkili satıcılardan satın alınması gerekmektedir.
  2. Yasal açıklardan yararlanılarak, online mecralarda münferiden veya ortak pazar yerleri vasıtasıyla satışı yapılan kaçak, kırılmış, kopyalanmış, destek verilmeyen, işinizi sekteye uğratmaya mahkum ve sizleri yasal olarak sıkıntıya sokabilecek COREL™ yazılım ürünlerine asla itibar edilmemelidir. Basında yer alan, Online Pazar Yerlerinin satışı yapılan ürünler için sorumluluk almaması ile ilgili bazı haber ve şikayetler bu linklerde yer almaktadır.  https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/iyi-gunde-varlar-kotu-gunde-yok-41628694 , https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/e-pazarlar-mercek-altinda-41565524
  3. COREL™ yazılım ürünleriyle ilgili yasal olmayan bazı satıcılara yönelik şikayetleri bu linkten inceleyebilirsiniz: https://www.sikayetvar.com/corel
  4. Kullanımı süregelen lisanssız COREL™ yazılımlarının sistemlerden silinmesi, işlenmiş ve takibi yapılabilecek suçu ortadan kaldırmaz ancak orijinal COREL™ yazılımlarının satın alınarak yasallaşması, iyi niyet çerçevesinde değerlendirilecektir.

Konu ile ilgili detay ve sorularınız için (212) 212 98 02 numaralı telefondan, yasal departman sorumluları Büşra Çankaya/dahili 138, Burcu Albayrak/dahili 133 ve Hasan Şirin/dahili 139 ile hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arası görüşebilirsiniz.