Corel Çoklu Lisanslama

Organizasyonunuz için kolaylık ve tasarruf

İster bir kurumda, isterseniz kamu kurumunda veya akademik organizasyonda çalışıyor olun, muhtemelen para tasarrufu baskısı altındayken çok sayıda yazılım lisansını yönetme sorunuyla karşı karşıya kalmışsınızdır. Corel Volume Lisanslaması burada devreye giriyor. Çoklu lisans alımını, yüklemesini ve yönetimini kolaylaştırıyor. Daha da önemlisi – bütçenizi daha verimli kullanabilmeniz için büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. Üyelik modelini mi tercih ediyorsunuz? Sadece bizimle temasa geçin – ödüllü yazılımlarımızdan bazıları şimdi artık üyelik şeklinde de kullanılabiliyor.

Fiyatlandırma seçenekleri

 

Kurum

Daha azıyla daha fazlasını yapın. Günümüzün iş hayatındaki genel matra budur. Corel Çoklu Lisanslama sistemi buna kavuşmanızda yardımcı olur. İşinizde yardımcı olan üretkenlik araçlarıyla gitmek istediğiniz yere gidin – üstelik muhteşem maliyetlerle.

 

 

Akademik

Corel'in kullanımı kolay ürünleri ve etkileyici araçları öğrencilerin yaratıcı yönlerini esnetiyor – bütçenizi aşmadan! Corel Çoklu Lisanslama dağıtımın yönetimini kolaylaştırıyor ve basitleştiriyor.

Daha fazla bilgi   Daha fazla bilgi

 

Corel Yasal Bilgiler

Sayın Yetkili;

COREL™ yazılım ürünlerinin bilgisayarlarınızda lisanslı olarak kullanıldığı yönünde emin olmanız, olası bir yasal denetime ve hukuki ihtilafın yaşanmasına gerek kalmaması adına, tarafınıza bu bilgilendirmenin tedbiren yapılması yararlı görülmüştür. Planlanan yasal denetim öncesi, firmanızdaki tüm bilgisayarların acilen incelenmesi ve Corel yazılımları envanteriniz konusunda ekteki “Yazılım Kayıt Formu”nu doldurarak tarafımıza gönderilmesi ve ayrıca telefon ile bilgi verilmesi önemle rica olunur. Sözlü ve yazılı bilgilendirmenize istinaden gerekli lisans kontrollerinin son kez yapılabilmesi adına COREL™ merkezimize bir rapor iletilecek ve aksiyon planı oluşturulacaktır.

Bu doğrultuda, mevcut COREL™ yazılımlarınızın yasallaşması konusunda yardımcı olunacak ve lisanslama sürecinin sonunda geçmişe ait herhangi bir sorgulamada bulunulmayacaktır.

Önemli Notlar:

  1. Telif hakkına sahip, resmi olarak gümrüklenerek yurda sokulmuş orijinal COREL™ yazılımları, EULA (Son Kullanıcı Satış Sözleşmesi) kapsamında olup, sadece ve sadece o ülkedeki resmi distribütör ( www.eti.com.tr , www.corelturkiye.com ) veya distribütörün onayladığı yetkili satıcılardan satın alınması gerekmektedir.
  2. Yasal açıklardan yararlanılarak, online mecralarda münferiden veya ortak pazar yerleri vasıtasıyla satışı yapılan kaçak, kırılmış, kopyalanmış, destek verilmeyen, işinizi sekteye uğratmaya mahkum ve sizleri yasal olarak sıkıntıya sokabilecek COREL™ yazılım ürünlerine asla itibar edilmemelidir. Basında yer alan, Online Pazar Yerlerinin satışı yapılan ürünler için sorumluluk almaması ile ilgili bazı haber ve şikayetler bu linklerde yer almaktadır.  https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/iyi-gunde-varlar-kotu-gunde-yok-41628694 , https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/e-pazarlar-mercek-altinda-41565524
  3. COREL™ yazılım ürünleriyle ilgili yasal olmayan bazı satıcılara yönelik şikayetleri bu linkten inceleyebilirsiniz: https://www.sikayetvar.com/corel
  4. Kullanımı süregelen lisanssız COREL™ yazılımlarının sistemlerden silinmesi, işlenmiş ve takibi yapılabilecek suçu ortadan kaldırmaz ancak orijinal COREL™ yazılımlarının satın alınarak yasallaşması, iyi niyet çerçevesinde değerlendirilecektir.

Konu ile ilgili detay ve sorularınız için (212) 212 98 02 numaralı telefondan, yasal departman sorumluları Büşra Çankaya/dahili 138, Burcu Albayrak/dahili 133 ve Hasan Şirin/dahili 139 ile hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arası görüşebilirsiniz.