Corel Çoklu Lisanslama

Organizasyonunuz için kolaylık ve tasarruf

İster bir kurumda, isterseniz kamu kurumunda veya akademik organizasyonda çalışıyor olun, muhtemelen para tasarrufu baskısı altındayken çok sayıda yazılım lisansını yönetme sorunuyla karşı karşıya kalmışsınızdır. Corel Volume Lisanslaması burada devreye giriyor. Çoklu lisans alımını, yüklemesini ve yönetimini kolaylaştırıyor. Daha da önemlisi – bütçenizi daha verimli kullanabilmeniz için büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. Üyelik modelini mi tercih ediyorsunuz? Sadece bizimle temasa geçin – ödüllü yazılımlarımızdan bazıları şimdi artık üyelik şeklinde de kullanılabiliyor.

Fiyatlandırma seçenekleri

 

Kurum

Daha azıyla daha fazlasını yapın. Günümüzün iş hayatındaki genel matra budur. Corel Çoklu Lisanslama sistemi buna kavuşmanızda yardımcı olur. İşinizde yardımcı olan üretkenlik araçlarıyla gitmek istediğiniz yere gidin – üstelik muhteşem maliyetlerle.

 

 

Akademik

Corel'in kullanımı kolay ürünleri ve etkileyici araçları öğrencilerin yaratıcı yönlerini esnetiyor – bütçenizi aşmadan! Corel Çoklu Lisanslama dağıtımın yönetimini kolaylaştırıyor ve basitleştiriyor.

Daha fazla bilgi   Daha fazla bilgi